Witamy na stronę internetową CMFI Polska !

Bardzo cieszymy się, że trafiłeś/aś na stronę internetową Chrześcijańskiej Misyjnej Wspólnoty Międzynarodowej w Polsce (z ang. Christian Missionary Fellowship International – CMFI). Nasza strona internetowa została stworzona, aby oddawać chwałę naszemu Panu i Bogu. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci nas odkryć i lepiej poznawać naszą służbę, naszą wizję i nasz cel, które staramy się rzetelnie przedstawić za pośrednictwem tej platformy internetowej. Ale przede wszystkim modlimy się, aby przeglądając tę wirtualną przestrzeń, żebyś poznał Pana Jezusa Chrystusa i nawiązał/a z nim osobistą i intymną relację.

A jeśli chcesz wzrastać w wierze, robić namacalny postęp duchowy i doświadczać normalnego życia chrześcijańskiego, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza wspólnota czcicieli Pana Jezusa Chrystusa chętnie zachęca cię do życia i ciągłej społeczności i przyjaźni z Bogiem. Mamy bowiem mocne przekonanie, że to Pan w swoich nieprzeniknionych drogach sprowadził cię tutaj, aby wprowadzić cię w swój Boży plan. Nie czekaj, aż będzie za późno, może to być dzisiaj dzień twojego powołania.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub nurtuje cię inny ważny dla Ciebie temat. Z radością i oczekiwaniem, że wkrótce zaliczymy cię do grona naszych przyjaciół, niech nasz Ojciec niebieski, Wszechmogący Bóg cię błogosławi i napełni cię Swoimi łaskami w Jezusie Chrystusie.

Nadchodzące wydarzenia

Kalendarz wydarzeń